درباره گرافیک ناب

گرافـیـک ناب به یکی از بهترین مراکز ارائه طرح های گرافیکی می باشد. این مرکز سال 1400 شروع به فعالیت در زمینه ارائه انواع از فایل های گرافیکی و طراحی های گرافیکی و همچنین نرم ‌افزاری نمود. این مرکز تاکنون توانسته بهترین طرح های گرافیکی را به مشتریان خود ارائه دهد. نحوه فعالیت این گروه به گونه‌ای است که گرافیست ها و طراحان می توانند در سایت ثبت نام کنند و پنل فروشندگی خود را فعال کنند و در صورت پذیرفته شدن میتوانند به کسب درآمد بپردازند.

اخذ سود بسیار کم از مهم ترین ویژگی های گرافیک ناب است. چرا که این مرکز تنها ۲۰ درصد از مبلغ پرداخت شده توسط مشتری را اخذ می کند. حدود ۸۰ درصد از مبلغ به گرافیست و طراح پرداخته می شود. علت این امر افزایش کیفیت فایل های گرافیکی است. وقتی یک گرافیست به ازای فایل طراحی شده خود مبلغ زیادی را دریافت کند. برای طراحی و تولید آن فایل، زمان بیش تری را خواهد گذاشت و سعی می‌ کند تمام تجربه مهارت و خلاقیت خود را در طراحی فایل ارائه شده به کار ببرد. در واقع اخذ سود کم تر و دریافت کمیسیون پایین تر یکی از علت های موفقیت مرکز گرافیک ناب است. همان طور که از نام این مرکز مشخص است، شما می توانید ناب ترین طرح های گرافیکی را دریافت کنید.

گرافیک ناب

اهمیت فایل های گرافیکی در مشاغل

می خواهیم در رابطه بهترین مرکز برای فروش انواعی از فایل های گرافیکی توضیح دهیم. به طور کلی این روز ها فایل های گرافیکی در راستای تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند. تبلیغ از طریق فایل های گرافیکی می‌ تواند بسیار اثر بخش باشد. چرا که این روز ها افراد وقت زیادی را صرف مطالعه و تحقیق نمی کنند. بلکه بایستی تبلیغات را به صورت کاملاً سریع و بصری انجام داد. مشاغل بسیار زیادی هستند که نیاز به کارهای تبلیغاتی دارند. از جمله این مشاغل ما می توانیم به مشاغلی اشاره کنیم که در زمینه های زیر فعالیت دارند.

 •  آرایشی و بهداشتی
 • رستوران و تهیه غذا
 •  ورزش، سرگرمی و هنر
 •  آموزش الکترونیک و دیجیتال
 •  پزشکی و سلامت
 • صنایع پوشاک
 •  صنعت و خدمات عمومی و دولتی
 •  لوازم ساختمان و منزل و راه سازی
 •  حمل و نقل خودرو
 •  سفر و گردشگری
 •  چاپ و تبلیغات
 • و غیره …

همچنین سایر مشاغل دیگر نظیر تولیدی ها و کارخانه ها نیز بایستی به استفاده از تبلیغات گرافیکی روی بیاورند. بهترین مرکزی که برای تبلیغات گرافیکی وجود دارد، گرافیک ناب می باشد. این مرکز محل مناسبی است تا طراحان بی‌نظیر و ماهری که تاکنون موفق به دستیابی به شغل مرتبط با خود نشده اند. بتوانند کسب درآمد کنند و استعداد خود را بیش از پیش شکوفا سازند. در واقع مرکز گرافیک ناب محلی برای فروش تمام کارهای گرافیکی شما می باشد. در ایران گرافیست های بسیار زیادی وجود دارد اما متاسفانه کار گرافیک چندان جا نیفتاده لذا آن ها نتوانستند شغل مناسب با خود را پیدا کنند. از این رو همواره به دنبال محلی هستند که بتوانند این استعداد و هنر خود را به نمایش گذاشته و از آن کسب درآمد داشته باشند.

 کار گرافیکی کاری بس دشوار است. لذا هر فردی نمی تواند به راحتی آن را بیاموزد. یادگیری طراحی گرافیکی نیاز به شرکت در کلاس هایی دارد که این روز ها بسیار گرانقیمت هستند. اما زمانی که شما هزینه کرده اید و هنری را آموختید. بایستی این هنر را به نمایش گذاشته و حتی از آن کسب درآمد کنید. با این عمل است که باعث می شوید، هنر شما و در واقع مسیری که رفته اید پر ثمر باشد و بلا استفاده نماند. همان طور که اشاره کردیم فایل های گرافیکی در راستای تبلیغات توانستند خود را به خوبی نشان دهند.

گرافیک ناب

خدمات ارائه شده از سوی گرافیک ناب

شما در این مرکز می توانید به طراحی انواعی از فایل های گرافیکی نظیر کارت ویزیت، تراکت، لوح ‌تقدیر، سربرگ، فاکتور، تقویم و حتی طراحی بنر طراحی موشن و غیره بپردازید. هر کدام از این موارد نیاز به مهارت خاصی دارند. شما به مرور زمان با کار کردن در مرکز گرافیک ناب می توانید تجربه کافی در زمینه طراحی و تولید انواع کارت های ویزیت، تراکت ها، لوح تقدیر ها، سربرگ ها و غیره به دست آورید. از این رو با گذشت زمان شما به یک گرافیست با مهارت تبدیل شده که کارهای خلق شده توسط شما از ارزش بسیار بالایی برخوردار می باشند. تنها کافی است که به فروشندگان گرافیک ناب بپیوندید. برای راهنمایی بیش تر می توانید با شماره تلفن هایی که در بخش تماس با ما قرارداد شده است تماس بگیرید.

توسط
تومان